Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   EnnisaaAG      Mesazh  
   Emri:   Ennisa G
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   25 Janar 1995
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    EnnisaaAG nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-06-25 12:13:28
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2013-07-26 14:56:24
   Tekste të dërguara:    38 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    21 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    2 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Gold Ag     199 Fansa
    Capital T     97 Fansa
    Majk     41 Fansa
    Blero     73 Fansa
    B-Genius     89 Fansa
    Noizy     507 Fansa
    D.U.D.A.     115 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Genta Ismajli     149 Fansa
    Lyric Master     40 Fansa
    Getinjo     32 Fansa
    Lyrical Son     98 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Capital T   Rrenci
    Gold Ag   10 Vjet
    Gold Ag   A T'kom Shok
    Gold Ag   Q'ka M'ka Syri (Remix)
    Blero   Summer Love
    Noizy & Eni Koçi   So Hot
    Ghetto   Ajo
    Lyric Master   Jo Nuk Shkon
    Rovena Stefa & Gold Ag   Thirrem
    2po2 & Gold Ag   Te Falem Ty
    Gold Ag   Xhamadani
    Gold Ag   Dridhet Shqiptaria
    Gold Ag   Biri Im
    Gold Ag   Jom Musliman
    Gold Ag   Inxhja
    Gold Ag   Ruaje Flamurin
    Gold Ag   Gjiithmon I Gjall Enver Zymberi
    Gold Ag   Aga
    Gold Ag   Enigmatosolistodizainerologu
    Gold Ag   The Goldfather
    Gold Ag   Burg Mërgimi
    Gold Ag   Zorraxhiateksteshqip.com © 2007 - 2017