Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   analedi      Mesazh  
   Emri:   analedi
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    19 Vjeç
   Ditëlindja:   23 Prill 1998
   Shenja e Horoskopit:   Demi
   Profili:    analedi nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-10-05 13:36:14
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2013-02-28 16:44:11
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    2 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017