Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Gresaa      Mesazh  
   Emri:   gresa
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   19 Mars 1996
   Shenja e Horoskopit:   Peshqit
   Profili:    Gresaa nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-01-18 17:11:44
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-08-09 12:48:07
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara



teksteshqip.com © 2007 - 2017