Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   MIRANNS      Mesazh  
   Emri:   Arjan
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtina
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   03 Dhjetor 1996
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    Potion for Enemies;)

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-02-15 10:36:18
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    5 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    14 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    5 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Arjan Rrahmani     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Dr.Nice   Mos Shpresoteksteshqip.com © 2007 - 2017