Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   leli2013      Mesazh  
   Emri:   leli kameraj
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    25 Vjeç
   Ditëlindja:   18 Tetor 1992
   Shenja e Horoskopit:   Peshorja
   Profili:    leli2013 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-07-14 17:23:04
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-04-03 20:19:36
   Tekste të dërguara:    99 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    3 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Lori     4 Fansa
    Leonora Jakupi     46 Fansa
    Blero     73 Fansa
    Shpat Kasapi     35 Fansa
    Korab Shaqiri     17 Fansa
    Genta Ismajli     149 Fansa
    Kaos     25 Fansa
    Esat Kameraj     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017