Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Lin2i      Mesazh  
   Emri:   arlind fazliu
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   11 Mars 1996
   Shenja e Horoskopit:   Peshqit
   Profili:    Lin2i nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-13 15:17:05
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-02-14 16:44:54
   Tekste të dërguara:    4 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Gold Ag     199 Fansa
    Unikkatil     600 Fansa
    Kauzza     7 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Kobra A.K.A Helmusi     77 Fansa
    Barooti     20 Fansa
    Rrufeja     2 Fansa
    T.B.A.     133 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017