Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Luraa      Mesazh  
   Emri:   Lura Smailhasanaj
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtinë
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   14 Prill 1996
   Shenja e Horoskopit:   Dashi
   Profili:    Universiteti "Iliria".Juridik.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-07-11 16:49:30
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    15 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    3 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Noizy   Betta Den Demteksteshqip.com © 2007 - 2017