Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   noozGe      Mesazh  
   Emri:   Egzon
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   28 Maj 1996
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    noozGe nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-10-16 14:25:58
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    15 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi   Gurbeti 2014teksteshqip.com © 2007 - 2017