Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   albinora      Mesazh  
   Emri:   leonora
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   prizren
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   01 Janar 1996
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    albinora nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-12-30 06:34:16
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2015-11-28 13:30:05
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017