Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   gentritlecaj      Mesazh  
   Emri:   Gentrit Lecaj
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    17 Vjeç
   Ditëlindja:   01 Gusht 2000
   Shenja e Horoskopit:   Luani
   Profili:    Gentriti është 17 vjeç, hobi i tij është dizajni grafik...I lindur më 01,08,2000. Pasion ka fitnesin. Ai u bashkua në teksteSHQIP, vetëm për një qëllim që t'i ndihmojë të tjerët në tekste.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2016-02-03 12:00:31
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    1 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Elinel   Dreamteksteshqip.com © 2007 - 2017