Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   egzonche      Mesazh  
   Emri:   Egzon Bunjaku
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Vushtrri
   Mosha:    28 Vjeç
   Ditëlindja:   20 Qershor 1989
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    20 Vjecar, mirrem me ndertimin e ueb faqeve dhe jam i dhene shume mbas internetit xD

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-02-13 00:42:06
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-02-14 23:08:27
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017