Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   AdDwannTBa      Mesazh  
   Emri:   advan rexhepi
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   PriShhTinn ` WrranjjevvCC
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   02 Prill 1994
   Shenja e Horoskopit:   Dashi
   Profili:    Dashnnii Perr Atta Qee Kann Dashnnii Per Neevvee (L)(A)

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-03-06 08:44:07
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-07-11 15:50:46
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    3 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Buja     20 Fansa
    Vz     18 Fansa
    Zinxhirt     15 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017