Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   aqifi      Mesazh  
   Emri:   aqif kapertoni
   Shteti/Vendndodhja:    DANIMARKE
   Qyteti:   bezel
   Mosha:    31 Vjeç
   Ditëlindja:   29 Prill 1986
   Shenja e Horoskopit:   Demi
   Profili:    aqifi nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-07-17 11:21:17
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2013-09-01 22:05:35
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    6 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    D.M.C Aka Babloki     125 Fansa
    Unikkatil     600 Fansa
    D.M.K.     23 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017