Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   hana1      Mesazh  
   Emri:   hana zeqiri
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtine
   Mosha:    20 Vjeç
   Ditëlindja:   15 Shkurt 1997
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    hana1 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-08-09 12:23:11
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-08-29 16:48:47
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Tds     72 Fansa
    Mc Kresha     88 Fansa
    Lyrical Son     98 Fansa
    Skillz     145 Fansa
    Elvana Gjata     91 Fansa
    Majk     41 Fansa
    Capital T     97 Fansa
    2po2     52 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017