Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memet - Do Ta Kallim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do ta kallim dushkun da cojna ne havaje me martue ket memetin spaska ma sevdae me martue nerminin spaska ma sevdae.
do ta kallim dushkun da cojnaaa per perde do ta kallim dushkun da cojnaa per perdee.me martue ket memetin spaska ma shyrete me martue ket nerminin spaska ma shyrete.


Ky tekst u dërgua nga Nina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Memet
Publikimi: 05/01/2014


Memet - Do Ta Kallim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Kallim".
3. Video është e këngës "Do Ta Kallim", por nuk këndohet nga Memet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Memet:


Komente 0