Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevaip Sadiku - Shpirto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shkrova leter ne poshte thash te vish teposhte shpirto thash te vish teposhte un teposhte sun vije jam ne gurbet te zie shpirto si do te rri pa tye..

Kur dola te dera nuk me linte vjerra shpirto nuk me linte vjerra vjerra nuk me linte se hallin sma dinte shpirto zemra flak po me digjte..

Kur shkova ne krue plasa tuj vajtue shpirto si ta kaloj jeten kta muajt e gjate do ti shkruj ne date shpirto do ti ruj ne arke..

Kta muajt e dimrit di shkruj nskaj te qilimit shpirto si ta kaloj jeten kta muajt e veres di shkruj nskaj te deres shpirto si ta kaloj veren..


Ky tekst u dërgua nga  Vafire

Mevaip Sadiku - Shpirto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirto".
3. Video është e këngës "Shpirto", por nuk këndohet nga Mevaip Sadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mevaip Sadiku:


Komente 0