Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mhill Krasniqi - Ibrahim Rugova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

per mbi gjethe t'dardanis ndezi yjet e liris e i zbardhi votrat tona president Ibrahim rugova
Kjo Kosova kuq e zi per her t'par në histori president pat një djal tvet ja qoi zanin krejt planet o hejj
i mungon krejt shqiptaris RUGOVA i mungoj dites pavarsise RUGOVA emnin tan e run kosova president ooo president Ibrahim rugova
nkryeqytet e evropes jehon fjala dr.rugoves namerik kudo qe shkove kosovs nan miq i shtove gurthemeli iliris pllumbi paqes e i miqsis burri pendes e i urtis arkitekti pavarsis o hejj
i mungon krejt shqiptaris RUGOVA i mungon ditës pavarsis RUGOVA emnin tan e run kosova president ooo president Ibrahim Rugova


Ky tekst u dërgua nga Arian_palokaj

Mhill Krasniqi - Ibrahim Rugova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ibrahim Rugova".
3. Video është e këngës "Ibrahim Rugova", por nuk këndohet nga Mhill Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mhill Krasniqi:


Komente 1