Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mhill Krasniqi - Maxharr Pasha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

1 Ooo maxharr pasha ooo maxharr pasha dul ne koder zo kuje oi krasniqja vogel

2 oo sjam e vogel po jam sa deti gash e btyc ti kisha me veti
gash e btyc ti kisha me veti pat men shkue zani te mreti

3 oo pash maxharri ra ne dezdar avdi syles poi con fjal
Avdi syles poi con fjal mema fal ju nga nje djal
oo mema fal ju nga nje djal mka cu mreti o mejau marre

4 oo mic sokoli i memet rames poj con fjal matlulit shales
Poj con fjal o matlulit shales com asqer o daja i babes
Com asqer o daja i babes ikan ngre topat bregut ares

5 mic sokoli ne ar te bardha vendin pashes smun ja fala. Vendin pashes o smun ja fala ooooooo ne uj i myta ooo oooo armet ja ndala ani hejjj


Ky tekst u dërgua nga Ben rexhaj

Mhill Krasniqi - Maxharr Pasha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maxharr Pasha".
3. Video është e këngës "Maxharr Pasha", por nuk këndohet nga Mhill Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mhill Krasniqi:


Komente 0