TEKSTESHQIP

Mhill Krasniqi
U Dridh Dheu I Dardanisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Dridh Dheu I Dardanisë" kënduar nga Mhill Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.