Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Mihrije Braha - Po Te Isha Uje Ne Oqean  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/05/2012

2012-05-07T16:00:42

Këngë e albumit:

"Shkrihet Loti"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Isha Uje Ne Oqean" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet