Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mihrije Braha - Faqebardhë Kush E Falë Gjakun


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2013

2013-07-14T02:46:22lisi gjakut o brez mas brezi per shqiptar barutin ndezi mbahen fjalet e shkojshin gurrat shuhej fisi e digjej kulla digjet kulla kulle prej guri ta di zemra e çdo burri pal e pal do me marr hakun po e dogja oo more me fal gjakun o hej. dere kanuni o asht shqiptaria ma fort gjakun e don liria faqebardhe kush e fal gjakun nderon kombin more dhe konakun nderon kombin more dhe konakun.

shuhej forca e shton idhnimin mbi kanun do bajme betimin shtohen gurrat o mban per her mbi kanun o gjak e nder zemra zemren lajmroi bjeshken prite prite anton qetten zemra vale o shndrit si hane faqebardhe ooo asht kosova nane o hej. dere kanuni asht shqiptaria ma fort gjakun e don liria faqebardhe kush e fal gjakun nderon kombin more dhe konakun. nderon kombin more dhe konakun.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...