Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihrije Braha - Faqebardhë Kush E Falë Gjakun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faqebardhë Kush E Falë Gjakun".
3. Video është e këngës "Faqebardhë Kush E Falë Gjakun", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Faqebardhë Kush E Falë Gjakun  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T01:46:22+00:00lisi gjakut o brez mas brezi per shqiptar barutin ndezi mbahen fjalet e shkojshin gurrat shuhej fisi e digjej kulla digjet kulla kulle prej guri ta di zemra e çdo burri pal e pal do me marr hakun po e dogja oo more me fal gjakun o hej. dere kanuni o asht shqiptaria ma fort gjakun e don liria faqebardhe kush e fal gjakun nderon kombin more dhe konakun nderon kombin more dhe konakun.

shuhej forca e shton idhnimin mbi kanun do bajme betimin shtohen gurrat o mban per her mbi kanun o gjak e nder zemra zemren lajmroi bjeshken prite prite anton qetten zemra vale o shndrit si hane faqebardhe ooo asht kosova nane o hej. dere kanuni asht shqiptaria ma fort gjakun e don liria faqebardhe kush e fal gjakun nderon kombin more dhe konakun. nderon kombin more dhe konakun.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet