Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihrije Braha - Ja Lëshon Zanin Mali-malit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Lëshon Zanin Mali-malit".
3. Video është e këngës "Ja Lëshon Zanin Mali-malit", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Ja Lëshon Zanin Mali-malit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T01:47:23+00:00Ja l'shon zanin mali malit
po urojm lindjen e djalit

e hej ku jan nis malet e trollit
o thrasin trimat e ktij kombi
e hej permbi ??? knon shkelzeni
ooo rritshi djema si skenderi
e hej lisat ton ce i knoj naimi
oho rriten djepin e ktij trimi
oh o jo aj lis ce e keni n'da
oooo gjith skenderi ?????? i ka

hej ??? te madh skenderi na ka lan
lumja fjala ce i bahet kang
e hej skender o bota niti
oho ce luftove si zog petriti¨
e hej rreze drite syri femijs
ooo balli n'dritur i arbnis
e hej lum kjo tok o ane per ane
oho skenderbeu bani nam
e hej sa t'ket djepa
e sa t'ket nana
ooo kurr per ty nuk mbaron
kanga
ooo kurr per ty nuk mbaron
kanga


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet