Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - As I Fundit As I Pari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As I Fundit As I Pari".
3. Video është e këngës "As I Fundit As I Pari", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - As I Fundit As I Pari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T05:31:07+00:00Her me vetull her me sy ti bre djal po me ngacmon
A e din qe sjam per ty pse nuk e kupton
Rreth e rrotull po me vjen e ma shlon ti nga nje fjal
Loja jote spo mpelqen veq ta dish o djal

Ref: 2x
As i fundit as i pari nuk je ti qe vun per mu
Po un zemren smund ta fali ntjeter kend jam dashuru

Ndaje shapin prej sheqeri po te them e dije mir
Ste kam faj un ty te mjeri qe ke rra ndashni
Rreth e rrotull po me vjen e ma shlon ti nga nje fjal
Loja jote spo mpelqen veq ta dish o djal

Ref: 4x
As i fundit as i pari nuk je ti qe vun per mu
Po un zemren smund ta fali ntjeter kend jam dashuru

(3


Ky tekst u dërgua nga  nita
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet