Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Veq Ty Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Ty Te Dua".
3. Video është e këngës "Veq Ty Te Dua", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Veq Ty Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/04/2012

2012-04-06T18:26:54+00:00Ne qdo moment veq ty te kujtoj
edhe pse s'dua qe ta pranoj
sa her qe ty te shoh qdo gje ndryshon
ty te dua pran si spo e kupton

Ref:
Veq ty te dua sonte dhe qdo najt
eja me mua mos te pres me gjat
Do ta fali qdo gje sonte vetem ty
veq ti ta kuptosh se per mua je veq ti

Ne qdo moment veq ty te kujtoj
edhe pse s'dua qe ta pranoj
sa her qe ty te shoh qdo gje ndryshon
ty te dua pran si spo e kupton

Ref (2x):
Veq ty te dua sonte dhe qdo najt
eja me mua mos te pres me gjat
Do ta fali qdo gje sonte vetem ty
veq ti ta kuptosh se per mua je veq ti


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet