Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Ti Zemra Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Ti Zemra Ime", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Ti Zemra Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dhimbje E Mall"

Komente

Asnjë Koment

06/12/2014

2014-12-06T15:41:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Zemra Ime" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vesa Luma. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa te deshta dhe ta fala veten
Paska qen gabim
Ma kan thone se ti ke edhe nje tjeter
Sa n gjynah ke hi

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.

Qysh mendove mu kthy ku lendove
E shite veten lire
Me nje falje nuk e rregullove
As met pa me sy

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet