Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha & Beni Baksi - Ka Pak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Pak".
3. Video është e këngës "Ka Pak", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Beni Baksi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha & Beni Baksi - Ka Pak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Beni Baksi

07/12/2015

2015-12-07T20:40:19+00:00nare ti me sandale ti kur kalon na tranon nare na qite fare ti kur vallzon pesh na qon rruges un me sandalle un ec me qef e ti ziliqar un me fustan krejt vale vale se jam e mir dhe jam e papar arx2 kapak kapak kapak bota let ik qe larg aman aman aman sa zemra i ke qa nare ti me sandale kur kalon na tranon nare na qite fare ti kur vallzon pesh na qon rruges un me sandale un ec me qef e ti ziliqar un me fustan krejt vale vale se jam e mir dhe jam e papar x2 kapak kapak kapak bota let ik qe larg aman aman aman sa zemra i ke qa


Ky tekst u dërgua nga vlera,.
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet