Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikel Elmazi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  27
Këndon kryesisht: etno

Mikel Elmazi është këngëtar. Më datë 5 Qershor 2017, Mikel Elmazi publikon videoklipin "Casanova", në bashkëpunim me Naldi.

Më datë 15 Gusht 2017, Mikel Elmazi publikon videoklipin "Love My Love", në bashkëpunim me Naldi.

Më datë 12 Janar 2019, Adelajda & Mikel Elmazi publikojnë videoklipin "Goca Babit". Muzika e këngës u punua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.

Më datë 16 Janar 2019, Mandi publikon videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Mikel Elmazin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 5 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Nishtulla City", në bashkëpunim me Fabio, Mikeli & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.

Më datë 15 Gusht 2019, Mandi publikon videoklipin "Tak Tak", në bashkëpunim me Mikel Elmazi & Fabion. Muzika e këngës u punua nga Mikel Elmazi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mikel Elmazi.

Më datë 31 Dhjetor 2019, Mandi publikon videoklipin "Nishtulla City 2", në bashkëpunim me Xhynet & Mikel Elmazin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 12 Mars 2020, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Jo Jo", në bashkëpunim me Mikel. Muzika e këngës u punua nga Geni Nishtulla & Mikel Elmazi, ndërsa teksti u shkrua nga Geni Nishtulla. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Mikel Elmazi.

Më datë 30 Maj 2020, Mandi publikon videoklipin "Legjendari", në bashkëpunim me Mikel, Fabio & Ilir Tironsin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet