Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mimoza Dhamo - Zemrës I Besova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

01/12/1990

1990-11-30T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 29-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemrës I Besova" kënduar nga Mimoza Dhamo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Dhamo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Dhamo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet