A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mimoza Mustafa - Pa Koment


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mix To Mix"

Song from the album:

"Pa Koment"

Participating in

VFM 2007


Prania ime ty gjithenje te trazon
rrobi i zjarit tim ikja s'te shpeton
Rruget i ke humb s'ka mjek qe te sheron Pa koment ishe mbete gjithmone
shtati im ty gjdo qelzi ta ngacmon
ky shikimi im nga vdekja do te zgjon
Nate e dite pa gjume sy hapur enderron pa koment ishe mbete gjithmone

s'esht hera e par jo qe s'gjen fjale per ty jam zjar une qe te ndezi flake s'esht hera e pare jo qe ti s'ke fjale per mua per ty jam zjarr une qe te ndezi flake
REF. femer si une ska krejt ty kam me te tha jo jo si une ska pa koment te la femer si une ska pika ka me te ra jo jo si une ska pa koment te la...


Lyrics submited by arta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019