A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mimoza Mustafa - Me E Fort


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Pa Koment"


E vetmuar perseri
ne kujtime te kerkoj
e lenduar dhe
pa shpres qendroje
ti ke shkuar
s'eshte e para here qe ik
une gjithmon te kam leshuar pe
por kete here te lutem mos u kthe
kur me per ty s'do te derdhe une lot
tash e di se krejt esht e kot
nuk e vlen te jetosh per tjeter kend
per askend.
REF..Me e fort pa ty une jam
jeten perpara e kam
dhembjen do ta largoj
pa ty do te jetoj
asgje s'mund te me ndaloj
te gjitha do ti perballoj

e di qe s'do te jete e lehte
por me ty eshte me veshtire
s'paku tani do te jam e lir
veq per vete
dhe nese me theret prap
me me ty nuk do te flas
pas teje mendjen s'do ta humbas
kur me...


Lyrics submited by Trimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019