Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Lutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Pa Koment"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Ndjej frik e dhembje
dhe jame pa gjume
prar e pres
nga vetmija koka me ndahet ne mes
prap i dehur vjen prap me shan dhe
une nuk flas
i shtrengoj dhembet
perbihem dhe
lutem me pas.

Reff...Vetem nje lutje e kame
vetem nje prush qe me dejg
ZOT t'lutem me ndaj nga ai
me ndihmo te kthehem ne jete.

Shpejt shpinden ma kthen
edhe shtrihesh
e nuk flet
dyftyrsija jote
tash mua me vret
skenar i njejt te ti gjithmon
ne qdo nate
andaj nuk kam nerva qe te duroj
me gjat.

Reff...Vetem nje lutje e kame
vetem nje prush qe me dejg
ZOT t'lutem me ndaj nga ai
me ndihmo t ekthehm ne jete.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet