A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mimoza Mustafa - M'fal Por Me S'te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2012

2012-11-07T22:13:24

Fjala jote sikur plumbi
sikur dashuri me humbi
fjala jote me dermon
zemera ime si shpendar.

Do t'jap dorheqje nga kjo pozit
me quaj se per mua
dhe nuk lejoj me ofendime
edhe kur te dua
nuk ju dua hakun
se borxh me ke
se ne kete bote i vetmi s'je.

Reff...M'fal m'fal por me s'te dua
s'jam loder n'duar tua,
m'fal m'fal por me s'te dua
s'jam loder n'duar tua.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019