Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - I Lindur Qe T'me Lendosh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Krejt qka pata krejt ti thash
u mundova kur nuk pash
ne gjestet tua pak ngrohtesi
pak respekt e pergjegjsi
krejt qka pata krejt ti dhash
djathtas majtas m'gjuan ti
me genjen me paftyrsi
s'pyet a dhemb s'ka me fal
vrazhdesin asgje s'ta ndal.

Reff...I lindur qe t'me lendosh
i lindur qe t'me denosh
te shkelesh si t'ish gurr
shpritin qe s'ta theu kurr.

U mesova te besoj
dite e nate n'pritje kaloj
pres veq nje qast me ty
ma kthe jeten driten ne sy
jam mesuar te jem me ty
ti nuk vjen boten e sundon
ndoshta tjerat ledhaton
ke nje fat si do mbetesh
ka kush te pret e ke ku kthehesh.

Reff...I lindur qe t'me lendosh
i lindur qe t'me denosh
te shkelesh si t'ish gurr
shpirtin qe s'ta theu kurr.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - I Lindur Qe T'me Lendosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lindur Qe T'me Lendosh".
3. Video është e këngës "I Lindur Qe T'me Lendosh", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0