Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Si Fishekzare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ka po me qon kjo zemer e imja
ka po shikojn keta dy syte e mi
ka cila rruge kjo jete e imja
po udheton se di
jo jo nuk blehet jo dashurija
vetem dhurohet lule me ere
te gjithe nje dite syte do ti mbyllim
se veq njeher zemera pelcet.

Reff...Si fishekzare oh kjo zemera ime
si fishekzare oh per dashuri
si fishekzare tere kjo jete e imja
e si plaga syte e mi.

Ka po me qon kjo zemer e imja
ka po shikojn keta dy syte e mi
ka cila rruge kjo jete e imja
po udheton se di
oh jam e re nuk kursehem
me kraht e mi fluturo edhe ti
me syte e mi shiko sa te duash
jeto ne gjakun time.

Reff...Si fishekzare oh kjo zemera ime
si fishekzare oh per dashuri
si fishekzare tere kjo jete e imja
e si plaga syte e mi.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Si Fishekzare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Fishekzare".
3. Video është e këngës "Si Fishekzare", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0