Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu - Qelibar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/12/2016

2016-12-19T17:00:06+00:00

Më Shumë Nga

Shkumbin KryeziuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qelibar" kënduar nga Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet