TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa
Me E Fort
Lyrics

E vetmuar perseri
ne kujtime te kerkoj
e lenduar dhe
pa shpres qendroje
ti ke shkuar
s'eshte e para here qe ik
une gjithmon te kam leshuar pe
por kete here te lutem mos u kthe
kur me per ty s'do te derdhe une lot
tash e di se krejt esht e kot
nuk e vlen te jetosh per tjeter kend
per askend.
REF..Me e fort pa ty une jam
jeten perpara e kam
dhembjen do ta largoj
pa ty do te jetoj
asgje s'mund te me ndaloj
te gjitha do ti perballoj

e di qe s'do te jete e lehte
por me ty eshte me veshtire
s'paku tani do te jam e lir
veq per vete
dhe nese me theret prap
me me ty nuk do te flas
pas teje mendjen s'do ta humbas
kur me...

DËRGOI: