TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa
Nina Nana
Lyrics

Vere e ngroht e nate e vone
nina nana dashuri
hena e art mbi flokun tone
nina nana une dhe ti
te ledhatoj oh me shikim
nina nana i vetmi im
koka jote n'gjirin tim
nina nana
gjere ne parajs hajdeni
oh sa te doja
dhe ty te enderroja
e te fluturoja.

Reff...Nina nana une e ti
nina nana dashuri
nina nana puthje shum
nina nana te vej ne gjume.

DËRGOI: