TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa
M'fal Por Me S'te Dua
Lyrics

Fjala jote sikur plumbi
sikur dashuri me humbi
fjala jote me dermon
zemera ime si shpendar.

Do t'jap dorheqje nga kjo pozit
me quaj se per mua
dhe nuk lejoj me ofendime
edhe kur te dua
nuk ju dua hakun
se borxh me ke
se ne kete bote i vetmi s'je.

Reff...M'fal m'fal por me s'te dua
s'jam loder n'duar tua,
m'fal m'fal por me s'te dua
s'jam loder n'duar tua.

DËRGOI: