TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa
Une Duhet Me Besu
Lyrics

Une duhet me mendu
si me t eledhatu
kur te me kesh ti
me ndez mu ne shtepi
gjithmon me u friku
mos me te ofendu
a te kam mashtur
dhe prap une me pagu
a thua e sheh ti
sa bej une per ty
s'jam asi tip
te dua sa ata sy
une blej dashuri
qe pakufi ta fal
duhesh ta vesh
e une vetem me mar.

Reff...Se ti duhesh te jesh gjithmon
atje ku te lypin
e mua me len ne fund me len
pse gjithmon i duhesh
kur em duhesh mua
afer me kalon pa me vurur re
kam nevoj per ty shume
dua te kem afer
te ngopem me ata sy
mps me le te vuaj
se keshtu nuk mundem mos shkatro nje dashuri.

DËRGOI: