TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu
Qelibar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qelibar" kënduar nga Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që krijimi muzikor paraqitet në ekranet tona i përpunuar artistikisht edhe me klip muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti Labia. Ky videoklip u publikua me datë 25 Nëntor 2016. Për melodinë dhe për fjalët e këngës u kujdes Shkumbin Kryeziu, teksa kënga vjen me arranzhim nga Besim Baftiu.