Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Nelaj - Lavire Ne Syte E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

te flase per dashurine e shohse nukdegjon te flase me lot ne sy por ti se kuptonper ty kjodashuri eshte thjeshte veq nje loje te me lendosh me shume nuk e meritoj
ref. A thua pse s´me beson mes nesh gjithcka u tret gjitcka po mbaron te gjitha ti fala me ty dhe asgje tjter nuk kam e ndiej se ne syte e tu lavire jam


Ky tekst u dërgua nga Rafet Musaj-prizren


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Nelaj - Lavire Ne Syte E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lavire Ne Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Lavire Ne Syte E Tu", por nuk këndohet nga Mimoza Nelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:


Komente 0