Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Nelaj - Kush Je Ti Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kush je ti per mua pse tash ti me kerkon
ku ishe kur te deshta per te gjitha tash esht von
jam shum e lumtur te lutem mos mpengo
tani e kam njeriun qe aq shum me do

Heeyy mendo mendo.. te lutem mir mendo
fajtor per te gjitha ti je tash mos u pendo
mendo mendo.. te lutem mir mendo
ku ishe kur un te deshta tash mos u pendo


Mimoza Nelaj - Kush Je Ti Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti Per Mua".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti Per Mua", por nuk këndohet nga Mimoza Nelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:


Komente 0