Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Nelaj - Jo Nuk Mundem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Cka me duhet jet kur prane nuk je ti cka m`duhen te gjitha kur jam ne vetmi oooo aaaa kur jeta me shkoj ne vetmi cka te duhet ajo kur ti nuk e don cka te duhet jeta kur e ledhaton oooo aaaa ledhaton a zemra nuk e don jo nuk mundem sikur ti te martohem pa dashuri jo nuk mundem te jetoj me njeriun kur zemra nuk e don .
A mundet zemra jote ate ta dashuron kur ne zemren tende une isha deri von ooo aaa une isha isha deri von ndoshta e ke leht kur e perqafon kur ti mbylli syt e ne mua ti mendon ooo aaa ne mua ne mua ti mendon jo nuk mundem sikur ti te martohem pa dashuri jo nuk mundem te jetoj me njeriu kur zemra nuk e don.
jo nuk mundem sikur ti te martohem pa dashuri jo nuk mundem te jetoj me njeriun kur zemra nuk e don


Ky tekst u dërgua nga Tina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Nelaj - Jo Nuk Mundem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Jo Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Mimoza Nelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:


Komente 0