Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mira Bregu - Nuk Jam Vetem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2013

2013-03-31T23:17:06

Këngë e albumit:

"Sonte..."Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Jam Vetem" kënduar nga Mira Bregu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bora Fera. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kur vetem jam
syte nga qielli i ngre
zemra me thot qe ti je atje...
gabim
duart i zgjas por je larg shume larg
sikur te ishim bashke perseri
i shtrejti im

Ref.:
jo e vetme nuk jam
je prane meje ti
ne cdo hap ne cdo hap
engjell mbrojtes je ti
buza e ftohte vec nje fjale do te thote
perse valle ne kete bote
s'paska vend per te gjithe

endrra me merr dhe me con diku larg
zemer djegur kerkoj nje kujtim
babi im
duart i zgjas por je larg shume larg
sikur te ishim bashke perseri
i shtrejti im

Ref. x2:
jo e vetme nuk jam
je prane meje ti
ne cdo hap ne cdo hap
engjell mbrojtes je ti
buza e ftohte vec nje fjale do te thote
perse valle ne kete bote
spaska vend per te gjitheMë Shumë Këngë Nga Mira Bregu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet