TEKSTESHQIP

Mirela Kurti
Dashnia Jem
Lyrics
(Feat. Ramazan Shira)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia Jem" kënduar nga Mirela Kurti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë traditë në showbizin shqiptar, projekti muzikor ka ardhur tek fansat bukur me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 16 Gusht 2019.