Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirlinda Berisha - Engjulli Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa her jeta ime ishte ne rrezik
por ti gjithmon u shfaqe e me shpejtove
Sa her te shihja ne enderr
Me shpeton gjithkund

Ref
Ende su pajtova
ende sumnd te harroja
edhe pse vdiqe te dashurova
me je ber engjulli im
engjuli i dashurissss

kurr sdo te harroj sa her te shoh
por ti s ekzisto
s eksizton prej asaj dite qe te morren ne varrime
Ref
Ende su pajtova
ende sumnd te harroja
edhe pse vdiqe te dashurova
me je ber engjulli im
engjuli i dashurissss

a te kujtohen ditete tona sa her qajtem dhe qeshem
jo kurr ste harrove ishte faji im qe vdekja tu afruaaa

Ref
Ende su pajtova
ende sumnd te harroja
edhe pse vdiqe te dashurova
me je ber engjulli im
engjuli i dashurissss

gjithmon je me mua edhe ne ditet e keqija
gjithmon me shpeton dhe me le kah e mira

ref
Ende su pajtova
ende sumnd te harroja
edhe pse vdiqe te dashurova
me je ber engjulli im
engjuli i dashurissss

Ky tekst u dërgua nga  eliza


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/09/2008


Më Shumë Këngë Nga Mirlinda Berisha:


Komente 0


Mirlinda Berisha - Engjulli Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjulli Im".
3. Video është e këngës "Engjulli Im", por nuk këndohet nga Mirlinda Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.