Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirlinda Berisha - Me Harro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti sa shpejt me harrove
dashurin qe patem ti e shkatrrove
ti mua me lendove e tash prap u pendove
REF
me harrove u largove
qafen e theve e mo nuk u ktheve
me harrove u largove
tash edhe vet u pendove


A TE kujtohen ditet qe i kaluam bash
A te kujtohet kur me thoje vetm mua me doo
REF
me harrove u largove
qafen etheve e mo nuk u ktheve
me harrove u largove
tash edhe vet u pendove


Ky tekst u dërgua nga  eliza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mirlinda Berisha - Me Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Harro".
3. Video është e këngës "Me Harro", por nuk këndohet nga Mirlinda Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirlinda Berisha:


Komente 0