Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa & Anakonda - S'Rrihet Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'Rrihet Pa Ty".
3. Video është e këngës "S'Rrihet Pa Ty", por nuk këndohet nga Mirsa & Anakonda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa & Anakonda - S'Rrihet Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Anakonda

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00Jam i bindur qe sonte je me nje tjeter
si gjithmone zemra jote kerkon shume me teper

Ste vjen turp, ste vjen keq
sa te deshta, asnjehere nuk e morre vesh
eshte hera fundit qe me flet
se temat qe me pendojne, si kam qejf

(refreni) (2x)
Srrihet pa ty, dhe pa puthjet e tua
do vdes nese nje dite nuk je me mua
Srrihet pa ty, dhe me duhet te them
askush me teper se ti, sme pelqen

Jam i bindur qe sonte je me nje tjeter
ndoshta tani me ndryshe po e shijon jeten (shijon jeten)

Se shikon veten pak, tek e din se
asnjehere nuk je rehat
eshte hera e fundit qe me flet
se temat qe me pendojne, si kam qejf

(refreni) (2x)
Srrihet pa ty, dhe pa puthjet e tua
do vdes nese nje dite nuk je me mua
Srrihet pa ty, dhe me duhet te them
askush me teper se ti, sme pelqen

(2x)
Srrihet pa ty, dhe pa puthjet e tua
do vdes nese nje dite nuk je me mua
Srrihet pa ty, dhe me duhet te them
askush me teper se ti, sme pelqen

Srrihet pa ty


Ky tekst u dërgua nga Blerta
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet