Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kerceli - Qke Moj Ti Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

heeeeeeeej qke moj fiti qe po qan
vrava kamen ne dyqan
dyqanxhis i rafte pika

vrave fitin o vrave fitin vet o i dyt
aman aman e vrave fitin
oh vrave fitin vet o i dyt

heeeeeej vet o i dyt o vet o i tret
vallahi se deshta veet
vallahi se deshta vet
me shpetoj oh me shpetoj alltia e shkret aman aman(2x)

heeeeeej kur del fiti te baroku
per me mar nje dondurman
nga meraku i dridhet floku

kur prej teje, oh kur prej teje ska me u ndaa aman aman ooh kur prej teje ska me u nda


Ky tekst u dërgua nga Somarg-g

Mirsa Kerceli - Qke Moj Ti Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qke Moj Ti Ti".
3. Video është e këngës "Qke Moj Ti Ti", por nuk këndohet nga Mirsa Kerceli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0