Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kerceli - Po Te Perbej Moj Selvie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

pot perbej pash perendine
o ti qe mje si molla n'reem

ta kam njoft mooj bukurin ee
qysh se tka lind nana n'djep(2x)

moj selvije kujna jee
o jaam e nanes e babes o
ku kam lee(2x)

o jam e nanes o
jam e babes
jaam selvija o hajde
elez ages(2x)

elez aga dulo ne koder
shee selvijen o hajde
luno me lodeer(2x)

o ku po shkon moj rrushja lales
me dimi te bardha(2x)

hej aman aman aman
sonte jam te daja(2x)

o synoj zi lum daja per ty
per sy e vetulla ishalla vjen apet(2x)

o ku po shkon moj rrushja e lales me dimi te zeza(2x)

hej aman aman aman
sonte jam te tezja(2x)

o synoj zi lum tezja per ty
per sy e vetulla ishalla vjen apet(4x)

Ky tekst u dërgua nga Somarg-gPublikimi: 29/07/2010


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0


Mirsa Kerceli - Po Te Perbej Moj Selvie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Perbej Moj Selvie".
3. Video është e këngës "Po Te Perbej Moj Selvie", por nuk këndohet nga Mirsa Kerceli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.